naiSSus GaminG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
» Audic Scooter - Sprint Phantom
Ovo sto je za mene " Oe. " EmptySre Mar 10, 2010 9:09 am od sasa

» Univerzal Community
Ovo sto je za mene " Oe. " EmptySub Feb 27, 2010 8:36 pm od atim

» Team-CRAZY
Ovo sto je za mene " Oe. " EmptyČet Feb 18, 2010 1:02 am od Sector.

» Sector.
Ovo sto je za mene " Oe. " EmptyNed Feb 14, 2010 4:25 pm od Sector.

» unban
Ovo sto je za mene " Oe. " EmptySre Nov 11, 2009 3:35 pm od Pr()Pe[R] [SRB]

» USP ili Glock?
Ovo sto je za mene " Oe. " EmptyPon Nov 09, 2009 8:19 pm od ReX

» QcK Heavy
Ovo sto je za mene " Oe. " EmptySub Nov 07, 2009 4:45 pm od legend killer

» Sa kakav Crosshair igrate?
Ovo sto je za mene " Oe. " EmptySub Nov 07, 2009 2:59 pm od legend killer

» vrati mi admina :)
Ovo sto je za mene " Oe. " EmptySub Okt 24, 2009 5:05 pm od S t r a n g e R*

Naj bolji poslanici
m a K a (431)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 
Pr()Pe[R] [SRB] (269)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 
Bokicaaa -.- (89)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 
insAjder (82)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 
N!ghtm@re^ (70)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 
TinGulli (60)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 
Hombre (59)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 
Kaka | Nish (54)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 
shanEx (51)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 
TnT hanibal aka SaVke (45)
Ovo sto je za mene " Oe. " Votercap2Ovo sto je za mene " Oe. " VotingbarOvo sto je za mene " Oe. " Votercap2 

Statistike
Imamo 495 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je GerBa

Naši korisnici su poslali ukupno 1877 članaka u 606 teme

Ovo sto je za mene " Oe. "

2 posters

Ići dole

Ovo sto je za mene " Oe. " Empty Ovo sto je za mene " Oe. "

Počalji  zCa Ned Jul 12, 2009 12:46 am

Posto je m a K a LOCK onu temu moram ovde da pisem ...

@ Ovako ti si me prozivao vise puta ... govorio si mi " bravo Oe. " dok je m a K a bio na serveru ... a to za taj ss, ja od svih admina NAJVISE boravim na serveru ... i banovao sam do sada 6-7 citera sa aimom ... a taj dok je bio na serveru nisam ja mogao da sanjam da li ce dodji neki aimer bot ... za to da se zalis head adminu ne meni ... i sto se mene tice meni je sve jedno da li ce ti m a K a dati admina ... apsolutno mi je sve jedno ... ja sam rekao u jednoj od tema ako ti daju admina da ti se zabrani da mene banujes posto si me prozivao VISE PUTA ... nije samo 1 kao sto kazes ...

pozz

zCa
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ovo sto je za mene " Oe. " Empty Re: Ovo sto je za mene " Oe. "

Počalji  m a K a Ned Jul 12, 2009 1:28 pm

ajde ne prozivajte se preko foruma i jedan i drugi ce dobiti kazne ako nastavite, ako ne mozete da se zaustavite saljite poruke na PM

pozz
m a K a
m a K a
Moderator
Moderator

Broj poruka : 431
Datum upisa : 03.03.2009
Godina : 38
Lokacija : Nis Serbia

http://naissus.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu